שתלים בשיניים

שתלים בשיניים

שתלים דנטליים וטיפולי השתלת שיניים. מרפאת ד”ר איתי לייסר

שתלים דנטליים מבוצעים באיזור מחוסר שיניים, כאשר במרבית המקרים עדיף לבצע שתלים על ידי מומחה בכירורגית פה ולסת או מומחה במחלות חניכיים. לפני ביצוע השתלת שיניים יש לעשות צילום C.T שידגים את כמות ואיכות העצם בה רוצים להתקין שתל.

לעיתים יש צורך בפעולות מקדימות של הוספת עצם או הרמת רצפת הסינוס (מערות האף) במקרה של צורך בביצוע שתלים בלסת העליונה. לאחר המתנה של כ-3 חודשים וקליטת השתל בעצם כראוי, בונים כתר שנראה כלפי חוץ כמו שן, אך מחובר לשתל. ניתן גם לעשות תותבות שנתמכות בשתלים ו/או מוברגות אליהם. שתלים בשיניים – במה בדיוק מדובר? שתלים דנטליים  בשיניים הם רכיבים עשויי טיטניום, המוברגים לעצם הלסת. במהלך תקופת השיקום נבנית עצם מסביב לשתלים וכך הם למעשה מחליפים את שורשי השיניים המקוריים ועליהם מולבשים כתרים.

שתלים בשיניים – התהליך

כאשר מבצעים תהליך השתלת שן, יש לפעול לפי סדרה ברורה של שלבים, אשר יובהרו ללקוח בעת הפגישה הראשונה. מחפשים השתלת שיניים במרכז? אנו מזמינים אתכם להתרשמות ראשונית. צרו איתנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ

לפניכם השלבים המרכזיים:

  1. בדיקה על ידי רופא שיניים, במקביל לצילום שיזהה את הבעיות הקיימות בפה.
  2. התאמת תוכנית נכונה לטיפול בפה.
  3. שיקוף הפה ואזורי ההשתלה באמצעות C.T.
  4. עקירת שיניים והתקנת שתלים דנטליים.
  5. לאחר הטיפול, במידה שעבר בהצלחה, ייקלטו השתלים וניתן יהיה להשתמש בהם כבסיס לכתרים.

התקנת שתל היא הטיפול הטוב ביותר למקרה של שיניים חסרות וכיום יש מגוון שיטות המאפשרות ביצוע של השתלות בצורה אופטימאלית ונכונה, לשם השגת תוצאות איכותיות ולשביעות רצון הלקוח. אין ספק כי השתלת שיניים רצוי לבצע אצל רופא מומחה.

שתלים בשיניים וחרדה דנטלית

חרדה דנטלית גורמת במקרים רבים להימנעות מטיפולי שיניים ואז בלית ברירה מגיעים לצורך בעקירות שיניים שלעיתים אף נעקרות באופן כירורגי. מטופל חרדתי שעבר טיפול שכזה עלול להמנע מביצוע שתלים ובזאת להעמיס יותר מידי על השיניים שנותרו בפה ולאבד גם אותן בסופו של דבר.

חשוב לציין שביצוע שתלים בשיניים, אם מבוצע על מצב חניכיים טוב, לא כואב יותר מעקירה רגילה (וגם זה לא כואב ברגע שהאיזור הורדם מקומית).

השתלות שיניים במרפאת שיניים בחולון – ד”ר מיכאל אלתרמן, מומחה בכירורגית פה ולסת, מבצע שתלים וטיפולים כירורגיים, ביניהם הרמות סינוס, במרפאת השיניים של ד”ר איתי לייסר בחולון, במרכז עזריאלי החדש. במרפאה תוכלו לקבל מענה מקיף לכל השאלות, החל ממבנה השתלים, ההבדלים בין השתלת שיניים לבין הרמות סינוס, מה קורה כאשר הגוף דוחה את השתלים, כמה זמן הם מחזיקים ועוד.

להתייעצות יש לקבוע תור – נא התקשרו לטלפון: 03-670-3100.

 

Comments are closed