מרכז עזריאלי חולון,
רחוב הרוקמים 26, בניין B, קומה 3

ד"ר איתי לייסר

שמי איתי לייסר, נשוי לליאת ואב גאה למיקה, דניאלה ושי-לי המקסימות. רופא שיניים בוגר האוניברסיטה העברית  "הדסה" בירושלים, שנת 2007. חבר בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל. כיום, אני מנהל מרפאת שיניים פרטית בחולון, בה ניתן לקבל שירותי רפואת שיניים מקיפים ונרחבים על פי הצורך. אשמח לסייע בכל בעיה או שאלה.

פנו אלינו ונשמח לסייע. מרפאת ד"ר איתי לייסר
פנו אלינו ונשמח לסייע. מרפאת ד"ר איתי לייסר

בין השנים 2007-2010 שימשתי כמדריך סטודנטים לרפואת שיניים וחלק מסגל ההוראה במחלקה לשיקום הפה באוניברסיטה העברית "הדסה עין כרם" בירושלים. בין השנים 2008-2010 שימשתי כבוחן בבחינות הרישוי המעשיות ברפואת שיניים.

בשירותי הצבאי הסדיר שימשתי כמדריך חובשים קרביים ולאחר מכן כקצין בריאות הצבא. בשירות המילואים אני ממשיך לטפל כרופא שיניים בחיילים.

איך מתגברים על הפחד? האג'נדה ברפואת שיניים

אני מאמין ברפואת שיניים שמרנית (רפואת שיניים זעיר-פולשנית = Minimal Invasive Dentistry). להשקפתי, רפואת שיניים אישית יכולה לנצח כל פחד/חשש/חרדה מרפואת שיניים (וזה עובד!). אני פונה לילד שבכל מבוגר החושש מטיפולי שיניים, אך עם ה-"ילד" הזה ניתן גם לדבר בהגיון.

עבודה בתחום החרדה הדנטלית

הנני בעל רישיון לטיפול בעזרת היפנוזה שהוא כלי רב עוצמה ברפואת שיניים בכלל ובחרדות דנטליות בפרט. חשוב להבהיר כי טיפול בעזרת היפנוזה מותר לבעלי מקצועות הרפואה – רופאי שיניים, רופאים ופסיכולוגים, אם אלה עברו הכשרה מתאימה וקיבלו היתר ממשרד הבריאות. המטרה היא למקד את תשומת הלב של המטופל בדברים נעימים ועל ידי כך להסיט את תשומת הלב מהחרדה הדנטלית. נשמע מעניין? קראו עוד על טיפול שיניים בהיפנוזה.

במשך שנתיים ניהלתי את פורום חרדה דנטלית באתר Infomed (אינפומד) וכן ניהלתי את פורום "רפואת השיניים ושיקום הפה" באתר Zap Doctors (זאפ דוקטורס).

חרדה דנטלית היא מצב מוכר של פחד מהביקור במרפאת השיניים ומההתמודדות עם רופא השיניים. את הפן המקצועי של חיי אני מקדיש לסייע למטופלים הסובלים מחרדה דנטלית, בין אם באמצעות טיפולי מניעה בפוביה דנטלית, טיפולי שיניים בהיפנוזה, גז צחוק ועוד. קראו עוד על ההתמודדות עם חרדה דנטלית ועל העבודה שלי עם המטופלים.

אני מאמין בכך שרופא שיניים חייב להיות מעודכן כל הזמן, כי רפואת השיניים מתקדמת ואסור להשאר מאחור, ולכן אני מקפיד להשתתף בכנסים ובהרצאות ולהעשיר את הידע כמה שניתן.

מה עוד במרפאתי בחולון?

אמנם אני שם דגש על נושא החרדה הדנטלית, אך כמובן שבמרפאתי מבוצעים טיפולים בנושאים רבים שונים ומגוונים דוגמת טיפולי שיננית, כירורגיית פה ולסת (ע"י מומחה), טיפולי שיניים לילדים (ע"י מומחית), שיקום על גבי שתלים ועוד.

מעוניינים לקבוע תור לרופא שיניים בחולון? לקבל תמונת מצב לגבי בריאות הפה? צרו קשר בטלפון 03-670-3100 ואשמח לסייע.

לייעוץ, שאלה או קביעת תורים: התקשרו לטלפון המרפאה - 03-670-3100 ו/או שלחו אלינו הודעת דואר אלקטרוני