מרכז עזריאלי חולון,
רחוב הרוקמים 26, בניין B, קומה 3

לקוחות ממליצים על ד"ר איתי לייסר

"טיפול משנה חיים!!!
כיך לשמוע את התיאור הזה ממטופל שעבר תהליך בו נעלמה החרדה הדנטלית בעזרת היפנוזה.
ממליץ לקרוא ולחשוף אנשים שמפחדים פחד עמוק עד כד חרדה דנטלית מטיפולי שיניים שידעו שיש דרך לחסוך טיפולי שיניים בהרדמה מלאה ועל הדרך להפטר מהחרדה: במשך יותר מעשרים שנה פחדתי (פחד עמוק, משתק) מטיפולי שיניים. הפחד הזה גרם להזנחה מתמשכת, שגררה צורך קבוע בהסתרה של מה שהבנתי כשיניים חולות ופגועות – למשל, בשמירה על חיוכים בפה חתום – ובטעם מר ובריח רע שנדף מן הפה, וזאת לצד הכאבים שמדי כמה חודשים התפרצו ותבעו שימוש במשככי כאבים. לזה ניתן להוסיף דימום (כמעט) קבוע מן החניכיים, שלעתים הפתיע אותי על הכרית מיד עם היקיצה.
לקראת יום הולדת ארבעים הבנתי שאין ברירה. הגיע הזמן להתמודד עם האימה המשתקת הזו, ולו מתוך תחושת הסכנה שבהמשך אי טיפול (שמשמעו, להבנתי, איבוד הדרגתי של שיניי ופגיעה בבריאותי).
לד"ר איתי לייסר נחשפתי בגיליסט, שם מישהי המליצה בחום עליו תוך אזכור יכולתו לטפל בחרדה דנטלית. שלחתי מייל (עדיין מגשש, כלומר, עדיין מתכנן לחמוק מטיפול), והוא ענה לי במהירות והזמין אותי לבדיקה ללא תשלום. מכאן התחיל רצף של פגישות בהן, בעדינות, הלכתי והתקרבתי אל אותו כיסא מאיים (יש לציין, המפגשים הראשונים התנהלו במשרדו של ד"ר לייסר, כדי למנוע חרדה מיותרת מצדי), וזאת תוך שימוש בכלי שעד להיכרותי עם ד"ר לייסר נתפס בעיניי ככלי השייך למאחזי עיניים – ההיפנוזה. הטיפול בהיפנוזה איפשר לי לחזור אל טראומת הילדות שעמדה בבסיס החרדה הדנטלית שלי, כמו גם לייצר מעין דימר שתפקד כווסת כאב, ואיפשר לי לנטרל את אי הנחת שהתעוררה אצלי ממראה המחטים ומן  הכאב (הרך למדי, אני יכול להעיד בדיעבד) הטמון בזריקה עצמה.
לאחר שלושה טיפולי היפנוזה התיישבתי על כיסא המטופל כדי לעקור שן (נדרש כאן סימן קריאה. לפני היכרותי עם ד"ר לייסר לא יכולתי להעלות על דעתי שאוכל לעשות דבר כזה ללא הרדמה כללית), וכדי להתחיל (לראשונה מזה עשרים שנה) את הטיפול בשיניי. הטיפולים (שנמשכו עוד כארבע פגישות) חשפו לפני צד אחר, משלים, של ד"ר לייסר. מעבר לאנושיות, לרכות ולאמונה שאפיינו את ההתנהלות שלו מולי בשלב הטיפול בהיפנוזה, הוא התגלה לפניי כמקצוען מיומן, והטיפול האיום ממנו נמנעתי במשך שנים רבות כל כך התגלה כטיפול נסבל (משמח לרגעים, גם בזכות השימוש בגז צחוק), טיפול שבעבורי הוא היה, בפשטות, טיפול משנה חיים.
האופן בו ד"ר לייסר עזר לי להתמודד עם חרדה שנראתה איומה כל כך ובלתי ניתנת להתמודדות יצר בי את התחושה (או נכון יותר, הוודאות) שיש בכוחי להניע שינויי עומק אצלי גם בתחומים אחרים, וכך, מעט לאחר יום הולדת ארבעים, גם הערכתי את עצמי ואת יכולתי להתמודד עם קשיים וכאב, התחזקה לאין שיעור.
במבט לאחור, ניתן לסכם זאת בקלות ובצורה מדויקת יותר – ד"ר לייסר, איתי, יוצר אפשרות למפגש אנושי חף, הגון וחם, כשבאופן פרדוקסלי משהו, הטיפול עצמו הופך להיות אמצעי לכך, ולא תכלית העומדת בפני עצמה. יש אדם מאחורי הפה, מאחורי המטופל, ויש אדם מאחורי הרופא האוחז במזרק"

מכתב תודה מלילך

המלצה חמה על דר איתי לייסר

מכתב המלצה על המרפאה וד"ר לייסר

מכתב המלצה על המרפאה וד"ר לייסר

המלצות על רופא שיניים בחולון

המלצות על רופא שיניים בחולון

רופא שיניים בחולון המלצות

המלצה חמה

המלצה על טיפול חרדה דנטלית

המלצות על מגוון טיפולים כולל חרדה דנטלית

הוקרת תודה למרפאת השיניים שלנו

הוקרת תודה למרפאת השיניים שלנו

המלצה חמה על דר איתי לייסר

המלצה על ד"ר לייסר

לייעוץ, שאלה או קביעת תורים: התקשרו לטלפון המרפאה - 03-670-3100 ו/או שלחו אלינו הודעת דואר אלקטרוני