מרכז עזריאלי חולון,
רחוב הרוקמים 26, בניין B, קומה 3

טיפולי שיניים לילדים

זקוקים לטיפולי שיניים לילדים? במרפאתנו עובדת ד״ר אבישג מומחית ברפואת שיניים לילדים ונוער ובמהלך כל השבוע ניתן מענה לבעיות דחופות. זמינות התורים במרפאתנו היא גבוהה.

טיפולי שיניים לילדים – ד"ר אבישג

קבלו את ד"ר אבישג, מומחית לרפואת שיניים לילדים.

ד"ר אבישג התחילה לעבוד במרפאת השינים של ד"ר איתי לייסר כממלאת מקום של ד"ר אורית בליאר
כך שאין מה לדאוג, הילדים המטופלים אצלנו נשארים בידיים טובות ואנחנו ממשיכים לטפל בהם במסירות כמו תמיד

ד"ר אבישג דוידסון סיימה את תכנית ההתמחות בפדודונטיה (רפואת שיניים לילדים) בהדסה עין כרם, מאז היא חברה בהסתדרות לרפואת שיניים לילדים ועובדת במרפאות בקהילה בתחום טיפולי שיניים לילדים בחולון והסביבה.

ד"ר אבישג דוידסון מזמינה אתכם ההורים ובמיוחד את ילדכם לחוות חווית טיפול שיניים היוצרת שיתוף פעולה לטווח ארוך.

ד"ר אבישג דוידסון מכוונת לכך שבהמשך החיים הרגלי הטיפול בשיניים, במרפאה ובבית יהיו. מיטביים, כמו כן היא מאמינה בהתאמה אישית של שיטות הטיפול לילדים, זאת לפי צרכיו ורמת הסיכון שלו לעששת בשילוב הקפדה על טיפול שיניים איכותי

אנו מאמינים שלכל ילד מגיעה החוויה הנעימה ביותר והמקצועית ביותר האפשרית.

אי לכך, במהלך הביקורים במרפאת השיניים, אנו בונים מערכת יחסית המבוססת על יחסי אמון וכבוד הדדי, בין הרופא לילדים, וכך הילדים מחכים לביקורם הבא במרפאה.

לקריאת מאמר מורחב בנושא טיפולי שיניים לילדים, אתם מוזמנים ללחוץ כאן

טיפולי שיניים לילדים – הדרכה נכונה

על פי ההמלצה של האיגוד האמריקאי לרפואת שיניים לילדים, מומלץ להגיע למרפאת השיניים בפעם הראשונה עם בקיעת השן הראשונה או בגיל שנה (המוקדם מבין השניים).

המטרה של בדיקת השיניים היא לבחון את חלל הפה, אופן צחצוח השיניים ולאבחן האם קיימים פגמים בהתפתחות השיניים, שעלולים להוביל לעששת.

בפגישה עם רופא השיניים לילדים מתקיימת שיחה בנושאים חשובים כגון מניעת עששת, הדרכה להיגיינת הפה והמלצות תזונה. במקרה שארעה חבלה לשיניים מומלץ להגיע לבדיקה.

לקביעת תור לד"ר אבישג דוידסון (D.M.D)  – מומחית לרופאת שיניים לילדים ונוער – במרפאת השיניים בחולון – השאירו פרטים ונחזור אליכם או התקשרו עכשיו 03-6703100: