טיפולי שיניים לילדים

זקוקים לביצוע טיפול שיניים לילדים? במרפאתנו עובדת בימי ראשון ד״ר אורית בלייאר מומחית ברפואת שיניים לילדים ונוער ובמהלך כל השבוע ניתן מענה לבעיות דחופות. זמינות התורים במרפאתנו היא גבוהה. ד״ר אורית בלייאר הינה בוגרת לימודי רפואת שיניים בבית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית, הדסה עין כרם.

רופאת שיניים לילדים

טיפולי שיניים לילדים עם ד"ר אורית בלייארד”ר אוריית בלייאר סיימה את תכנית ההתמחות בפדודונטיה (רפואת שיניים לילדים) בהדסה עין כרם , מאז היא חברה בהסתדרות לרפואת שיניים לילדים ועובדת במרפאות בקהילה בתחום טיפולי השיניים לילדים בחולון והסביבה.

ד”ר אורית בלייאר מזמינה אתכם ההורים ובמיוחד את ילדכם לחוות חווית טיפול היוצרת שיתוף פעולה לטווח ארוך.ד”ר בלייאר מכוונת לכך שבהמשך החיים הרגלי הטיפול בשיניים, במרפאה ובבית יהיו .מיטביים, כמו כן היא מאמינה בהתאמה אישית של שיטות הטיפול לילדי , זאת לפי צרכיו ורמת הסיכון שלו לעששת בשילוב הקפדה על טיפול שיניים איכותי

אנו מאמינים שלכל ילד מגיעה החוויה הנעימה ביותר והמקצועית ביותר האפשרית. אי לכך, במהלך הביקורים במרפאת השיניים, אנו בונים מערכת יחסית המבוססת עליחסי אמון וכבוד הדדי, בין הרופא לילדים, וכך הילדים מחכים לביקורם הבא במרפאה.

 

לקריאת מאמר מורחב בנושא טיפולי שיניים לילדים, אתם מוזמנים ללחוץ כאן

מתי להגיע בפעם הראשונה עם הילדים לטיפול שיניים ?

על פי ההמלצה של האיגוד האמריקאי לרפואת שיניים לילדים, מומלץ להגיע למרפאת השיניים בפעם הראשונה עם בקיעת השן הראשונה או בגיל שנה (המוקדם מבין השניים). המטרה של בדיקת השיניים היא לבחון את חלל הפה, אופן צחצוח השיניים ולאבחן האם קיימים פגמים בהתפתחות השיניים, שעלולים להוביל לעששת. בפגישה עם רופא השיניים לילדים מתקיימת שיחה בנושאים חשובים כגון מניעת עששת, הדרכה להיגיינת הפה והמלצות תזונה. במקרה שארעה חבלה לשיניים מומלץ להגיע לבדיקה.

לקביעת תור לד”ר אורית בלייאר (D.M.D)  – מומחית לרופאת שיניים לילדים ונוער – במרפאת השיניים בחולון – השאירו פרטים ונחזור אליכם או התקשרו עכשיו 03-6703100:

 

Comments are closed