מרכז עזריאלי חולון,
רחוב הרוקמים 26, בניין B, קומה 3

שיננית בחולון

זקוקים לטיפולי שיננית בחולון או באזור המרכז? מרפאת השיניים של ד"ר איתי לייסר מציעה טיפולי שיננית בחולון לילדים ומבוגרים. הטיפולים מתבצעים באמצעות השיננית המנוסה ליאנה פישמן, העובדת מעל 10 שנים בתחום.

ליאנה פישמן – שיננית בחולון

מחפשים שיננית בחולון? ליאנה פישמן מחכה לכם
מחפשים שיננית בחולון? ליאנה פישמן מחכה לכם

ליאנה פישמן היא בעלת תעודת מקצוע לקורס שינניות מאוניברסיטת תל אביב ובוגרת קורס סייעות רופא שיניים במהלך שירותה הצבאי. גב' פישמן מבצעת ניקויים עמוקים תחת הרדמה, בעלת ניסיון רב בטיפול עם ילדים ובהדרכת ילדים ומבוגרים לשימוש נכון באמצעים דנטליים במהלך הטיפולים וכן ידע והבנה בקריאת צילומים ושלל היבטים נוספים הקשורים לעבודת השיננית.

גב' פישמן הינה בעלת ותק בתחום ובעברה עבדה כשיננית במרפאות שיניים בחולון, ראשון לציון, בני ברק ובת ים. זקוקים לטיפול שיננית בחולון, לכם ולילדיכם? פנו אלינו ונשמח להעניק טיפול מקצועי, מסור ואיכותי. התקשרו למרפאה לתיאום תור לשיננית


רגע, מדוע צריכים שיננית?

יש ללכת לטיפול אצל שיננית בכל 3 עד 6 חודשים. מדוע? ובכן, בשל הצורך בשמירה על היגיינה אוראלית. לפניכם כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול:

מהי אבנית?

אבנית הינה הצטברות של משקעים קשים על גבי השיניים. מקור האבנית בשאריות מזון וחיידקים לצד מינרלים אשר מקורם ברוק.

מה הנזקים שאבנית גורמת?

מרפאת השיניים של ד"ר לייסר בחולון. כאן תעברו גם טיפולים בידי שיננית
מרפאת השיניים של ד"ר לייסר בחולון. כאן תעברו גם טיפולים בידי שיננית

אבנית מצטברת על השיניים ומאפשרת לחיידקי חניכיים לשגשג עליה ולפגוע בחניכיים. במקרים קלים האבנית גורמת לדלקת חניכיים – דימום, נפיחות ותחושת אי נוחות. במקרים הקשים יותר, האבנית יכולה גם לגרום לנסיגת חניכיים או להחמיר נסיגה קיימת.

מי צריך לנקות אבנית?

ובכן – כולם! גם מי שאינו סובל מעששת (חורים בשיניים) יכול לסבול מהצטברות אבנית ודלקות חניכיים ולכן כולם צריך להגיע לניקוי באופן סדיר. יש לבצע ניקוי אצל שיננית בכל 3-6 חודשים (לכל אדם קצב וכמות הצטברות אבנית שונה).

אז מה בעצם עושה השיננית?

שיננית היא חלק בלתי נפרד מצוות הטיפול הדנטלי לצד רופא השיניים ותפקידיה הם לבצע הסרת אבנית וחיידקים מהשיניים – אך לא רק. השיננית גם מדריכה ומלמדת כיצד לשמור על היגיינה אורלית על מנת להשיג חניכיים בריאות. כמו כן, במידה שאובחנה נסיגת חניכיים או חשד למחלת חניכיים, ייתכן שהשיננית תפנה לאבחון של רופא מומחה במחלות חניכיים (פריודונט).

קראו עוד: פחד מרופא שיניים
קראו עוד: כירורגיית פה ולסת

לייעוץ, שאלה או קביעת תורים: התקשרו לטלפון המרפאה – 03-670-3100 ו/או שלחו אלינו הודעת דואר אלקטרוני